Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec
- elektro,  výpočtová technika a kuchynské linky na mieru  do každej domácnosti.

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA
M.R. Štefánika15, Hlohovec
033 / 7 320 800

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA - KUCHYNE
Radlinského 14, Hlohovec
0903 717 658

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Štefánikova
Po-Pia 8:30 - 18:00
Sobota 8:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 
Radlisnkého (kuch. štúdio)
Po-Pia 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

Dovoz tovaru

Dovoz tovaru

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 250,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v rámci Hlohovca bezplatne.

Recyklácia

Recyklácia

Zabezpečujeme aj službu recyklácie - zberu použitého elektroodpadu. Starý výrobok - elektroodpad stačí doviezť k nám a my sa o neho ekologicky postaráme.

Firma Peter Srnka - Elektro - Služba vznikla v Hlohovci roku 1992, kedy sme sa začali venovať servisu elektrických spotrebičov, práčiek, sporákov, umývačiek riadu a pod. Sme teda spoločnosť s už viac ako dvadsaťročnou trádíciou a skúsenosťami a sme skutočne zárukou trvalých služieb.

V období od založenia spoločnosti až do roku 2001 sme boli čisto servisná firma, no v roku 2001 sme otvorili i prvú maloobchodnú elektro predajňu, kde sme začali ponúkať domáce elektrospotrebiče, drobné spotrebiče, vstavané spotrebiče a pod.

Vsadili sme na kvalitu poskytovaných služieb, na osobný kontakt, ktoré nám prisniesli spokojnosť zákazníka, ktorý sa k nám stále vracia. Preto zhruba po piatich rokoch sme predajňu presťahovali bližšie k centru do priestrannejších priestorov, bližšie do centra a rozšírili sme sortiment o drobné kuchynské spotrebiče, bojlery, televízory, PC techniku, všetko čo každá kvalitná komplxná elektro predajňa ponúka.

Druhým medzníkom v našom podnikaní je 17. október 2012, kedy  sme otvorili 2. predajňu - kuchynské štúdio, kde sa snažíme ponúkať komplexnú službu pre každého kto sa rozhodne pre kúpu novej kuchynskej linky. Vytvoríme na základe vašich predstáv a našich skúsenosti 3D návrh novej kuchynskej linky, po jej výrobe a namontovaní u vás pridáme i kvalitné najmodernejšie elektrospotrebiče, ktoré v modernej kuchyni nesmú chýbať.

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - máj 2017

HOME elektro

Elektro predajne Peter Srnka Hlohovec sú členom  HOME ELEKTRO - najväčšej siete elektro predajní na Slovensku.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec