Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec
- elektro,  výpočtová technika a kuchynské linky na mieru  do každej domácnosti.

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA
M.R. Štefánika15, Hlohovec
033 / 7 320 800

ELEKTRO - VÝPOČTOVÁ TECHNIKA - KUCHYNE
Radlinského 14, Hlohovec
0903 717 658

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Štefánikova
Po-Pia 8:30 - 18:00
Sobota 8:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 
Radlisnkého (kuch. štúdio)
Po-Pia 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
Obedná prest. 12:00 - 13:00

"Najkvalitnejší sloveský výrobca kuchýň", "Doživotná záruka na všetky kovania" ( zásuvky, závesy, výklopy ) certifikáty kuchynských liniek, ktoré vám ponúka Peter Srnka - kuchynské štúdio Hlohovec. Naše kuchynské linky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov,  najmodernejšími strojmi využívajúcimi množstvo pokrokových technológií. Kuchynská linka z nášho štúdia sa stane klenotom vašej domácnosti.

Celkovo až štyri rady kuchýň.

Dôležité je pre nás sa maximálne sa prispôsobiť nárokom a potrebám zákazníka. Dôkazom toho je možnosť výberu celkovo až zo štyroch radov kuchýň, Vyberať možte podľa svojich nárokov a potrieb ale aj samozrejme i podľa svojich finančných možností.

  • ECONOMY kuchyne
  • STANDART kuchyne
  • MODULOFORUM kuchyne
  • LUXUSNE kuchyne

Kuchynské linky sú vyrábané z laminátových dosiek Egger a Kaindl,možno využiť i dekoračný obkladací panel ModuloForm. Výklopy značky Blum.  Kuchynské drezy, montujeme od kvalitných nemeckých značiek Blanco a SHOCK.

Preštudujte si základné body realizácie kuchynskej linky v našom kuchynskom štúdiu, pred jeho prvou návštevou. Dozviete sa čo si treba dopredu premyslieť, čo treba vedieť  ohľadom plánovanej kuchynskej linky, čo so sebou určite priniesť na prvú návštevu a aký výsledok môžte očakávať. Prečítate si aj  za akých podmienok získate 3D grafický návrh vašej novej kuchyne.

Nezabudnite, že moderná kuchynská linka je určite finančne náročnejšia časť vašej domácnosti. Jej výrobu je nutné dobre premyslieť a naplánovať. Je veľmi dôležité, aby ste sa nedostali do situácie, že miniete niekoľko tisíc eur, a potom zistíte, že tam nemáte dostatok zástrčiek, že je pre vás príliš nízka a bolí vás chrbát, že jej farba sa vám vôbec nepáči, že máte v kuchyni príliš málo svetla.

Dá sa tomu vyhnúť vďaka vašej poctivej príprave a vďaka počítačovému 3D modelu kuchynskej linky.

Luxusné kuchyne ukážka 002

Luxusné kuchyne ukážka 009

ModuloForm kuchyne realizácia 001

ModuloForm kuchyne realizácia 003

ModuloForm kuchyne realizácia 005

ModuloForm kuchyne realizácia 013

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec